बिहिबार , अषोज १३, २०७९

क्यान्स’रले अन्तिम अवस्थामा पुगेकी युवतीले आफ्नो साथीलाई आफ्नो कुमारी’त्व तोड्न आग्रह गरेपछि…

साउन २६, २०७९ बिहिबार 59

इच्छा हरू अनन्त छन् र उनको जीवनमा सायद सबै इच्छा हरू पूरा हुन्छन्। तपाईको सपना र चाहनाले अरुलाई केही फरक नपरोस्, तर यदि त्यो इच्छा अन्तिम इच्छा हो भने, एक व्यक्तिले यस्तो अनौठो परिस्थितिको सामना गर्नु पर्यो जसमा उसलाई निर्णय गर्न गाह्रो भयो।

यी व्यक्तिले आफ्नो मृ त्यु हुने साथीको अन्तिम इ च्छा कसरी पूरा गरे भन्ने कुरा सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरेका छन् ।ति युवतीलाई क्या न्सर थियो । उनी एक कुमा री थिइन् र उनको अन्तिम इच्छा थियो कि उनी म र्नु भन्दा पहिले कसैसँग शारी रिक सम्बन्ध राख्न चाहा न्थिन् ।

मानिसले आफ्नो मृ त साथी लाई सम्झ्यो र उसको बारेमा सोच्नबाट आफू लाई रोक्न सक्ने अवस्था थिएन । ति ब्यक्तिले भने– उनी ६ वर्षदेखि मेरो साथी थिइन् । उनलाई पहिले नै क्या न्सर भएको थियो तर केही वर्षको उपचा रपछि उनको क्यान्स र फेरि फर्कियो ।

तर यो सबैमा म खुशी छु कि मैले उनको अ’न्तिम इच्छा पूरा गरें, जसको लागि उनी पनि धेरै खुसी थिइन्। ती व्यक्तिले भने कि म अझै पनि उसलाई धेरै मिस गर्छु। यसका लागि मानिस’हरूले सामाजिक सञ्जाल’मा व्यक्तिको तारिफ गरि’रहेका छन्।

मानिसको कथामा, एक प्रयोग’कर्ताले लेखे, म पक्का छु कि उसले तपाईबाट धेरै माया र हेरचाह पाएको थाहा पाएर शान्तिका साथ म’र्नुभएको हुनुपर्छ। तपाईले उनको अनुभव धेरै विशेष बनाउनु’भयो। त्यही क्रममा अर्का एक प्रयोग-कर्ताले लेखे,
‘तपाईंको साथीको मृ त्युको खबर सुनेर निकै नराम्रो लाग्यो तर उसलाई मद्दत गर्ने तपाईं मात्र व्यक्ति हुनुहुन्थ्यो । तिम्रो ठाउँमा अरु कोही भएको भए सायद यो सबै गर्न नसक्ने थियो । त्यही क्रममा अर्का प्रयोग कर्ताले लेखे, तपाईंले राम्रो काम गर्नुभयो। – ओएस नेपाल

प्रतिकृया दिनुहोस्